• Aluminum foil bag

  Aluminum foil bag

 • Candy packaging foil

  Candy packaging foil

 • Household aluminum foil

  Household aluminum foil

 • Aluminum foil paper

  Aluminum foil paper

Kompania Hyrje: Shandong Haoxin alumini Co, Ltd, është e vendosur në Mountain Revolucionare Bazën Yimeng në Shandong Province,

të vendosura në bregun e Yihe bukur në Yishui Qarkut, Yishui City. Kompania është 80 kilometra larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Linyi, 180 kilometra larg portit Qingdao,

100 kilometra larg nga Rizhao Port dhe 180 kilometra larg nga Lianyungang Port.

Lexo më shumë

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!