Контакт - Haoxin Aluminuml фолија копродукции, ООД

Контактирајте не

Шандонг Haoxin Aluminuml фолија копродукции, ООД

адреса

Yishui округот градот Linyi провинцијата Шандонг

Е-пошта

sdhxalf @ 163.com

15966768528@ 163.com

телефон

+86 1 5966768528

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!