• Aluminum foil bag

  Aluminum foil bag

 • Candy packaging foil

  Candy packaging foil

 • Household aluminum foil

  Household aluminum foil

 • Aluminum foil paper

  Aluminum foil paper

Опис на компанијата: Шандонг Haoxin Алуминиумска фолија копродукции, Ltd е лоцирана во Yimeng планината револуционерна база во провинцијата Шандонг,

наоѓа на брегот на убавото Yihe во Yishui Каунти, Yishui Сити. Компанијата е 80 километри од меѓународниот аеродром во Linyi, 180 километри од Порт Кингдао,

100 километри од Rizhao пристаниште и 180 километри од Lianyungang пристаниште.

Прочитај повеќе

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!